Balansēšanas māksla dzīvē

Standard

Balansēšanas māksla ir prast atrast līdzsvaru starp attiecībām, darbu un studijām augstskolā un,protams, sabiedrisko dzīvi.

Protams, ne vienmēr dzīvē ir tiešī šāds salikums, citam tas var būt darbs, hobijs, ģimene ..

Strādājot radošā profesijā, kur ikdienu no tevis sagaida jaunas idejas,  dažreiz šķiet, ka jauno ideju vietā galvā  parādās zīme jautājuma veidolā ???

Es esmu sapratusi, ka sēžot pie datora un lūkojoties ārā pa logu, tās idejas neradīsies. Ir jāapmeklē semināri, ir jādodas un jārunā ar cilvēkiem, kuri ir jomas speciālisti un cilvēki, kuri pat nav saistīti ar nozari, kur strādājat. Kāpēc tā? Paskaidrošu. Profesionāļi pastāstīs par pieredzi, par darbiem ko veikuši, par nākotni un tendencēm. Ar cilvēkiem, kuri nav saistīti ar tava darba specifiku, var aprunāties un novērot viņus, kā viņi domā, kā uztver informāciju, kāds ir dzīves redzējums, paradumi… Jo dažādāku cilvēku sabiedrībā tu uzturēsies, jo vairāk gūsi priekšstatu par dzīvi un tās vajadzībām, kas savukārt radīs vērtīgas idejas…

Realizējot idejas atceries nebaidīties! Jo līdzko sāksi baidīties no nezināmā, tā arī nekas netiks izdarīts. Mēs mācāmies no katras dzīves situācijas un kļūdām. Katrs cilvēks ir OK! 🙂

Kāda te ir saistība ar balansu ? Saistība un vienotais faktors ir atrasties cilvēkos – ģimene, studijas biedri, kolēģi utt. Tas ir veids kā balansēt,mācīties no ikviena jebkurā situācijā. Ja tu domā, ka zini visu, tad nezini neko :).

Turpinām eksperimentēt un mācīties balansēt!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s